Merrjep vetura volkswagen

Shitet golf 4 1.

Pejë | Makina | Vetura

Vetura eshte ne gjendje mjaft te mire tkenike dhe optike i sap. Shes Kombin T4. Vetura eshte ne gjendje te rregullte, 1. VW Passat 1. Shitet taurani i ardhur nga Zvicrra, eshte ne gjendje perfekte me te gjitha aksesoret te treguara. Shes veturen caddy 1. Shitet vetura 1. Shes golf 4 kabriolet tdi ne gjendje super te mire regjistrim deri ne shkurt 4 gjoma me rrym n. VW T5 2. Mundsi ndrrimi. Golf 6. Shes Vw passat 2. Shitet kombi 1. Golf 2 gjendje te regullt 1.

Shitet pasat 2. Tiguan 2w Bluemotion 2. Motori: 1. Transmisioni: 5 shpejtesi, manual. I servisuar ne cdo detaj. I clajmeruar.

Mercedes 190 Antuan y Rafa

I doganuar tash i ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir 1 mij kubik R 1 nr kontakti wib Shes golf 4 pa dogan 1. Shes Golf2 1.Jane origjinale dhe me te gjitha dritat e n. Shes VW Touareg 3. Shitet Volkswagen Passat B7 1. Shitet golf 2 1,9 dizel gjendjen shum te mir serviz komplet i bam ika ndrrume krejt senet me kurtne. VW Golf 1. Pasay 2. Shes nje Sharan shume te mirembajtur, Modeli i vititFull me te gjitha ekstrat, gjindemi ne Gj. Vetura esht e re ka vetum klm esht i vitit Vetura esh.

Shes pasatin 2 karanvan ne gjendje te rregullt I viti benzin 1. Shes gollf plus rks me dokumentacion te rregullt posedon gjama me rrym pasqyre me rrym karrika. Shese pikadi ne gjendje shume te mir pikadi sapo ka ardhur nga gjermania ne gjendje teknike shume t.

Unminify js with source map

Golfi 7 GTD 2. Ka Servo Muzik te mire. Ne Llapushnik 25 km per prishtine ne rrug per pej. Opel Vctra. Ne Llapushni. Golf 3 1. Servo Centrall Regj. Muzika Goma ne aksion qmimi.

Japim vetura me qira duke filluar nga 30e 24H Te gjitha jan Dizel dhe ne gjendje te rregullt Gjindem. Shes kombin me frigo me minus temperature i inportuar nga gjermania me dogan te pagume ndrrim i mun. Shitet touran 1.

Fargo forum obituaries

Ofrojme sherbime profesionale ne Transport dhe Zhvendosje - Orendi shtepiake - Inverat te zyreve - D. Shitet VW Passat Highline 2. Metal punues leari punojm gilindera,dyer,rrethoja,mbuloja etj per me shum telefono ne nr o.

Shitet Golf 2 1. Shitet kamioneta t4 2. Passat 3C 2. Shej Vw Caddy 1.Opel Astra 1. Shitet sprinteri ne gjendje shum te mir ne Rks I skaduar motorr dizell 2. Boj edhe ndrrim me ndonje. Shes golf 4 1. Iveco daily ne gjendje te mir me te gjitha serviset e bera, motorri dhez leht dhe e ka punen shum tm. Shitet peugeot Mercedes Benz 2. Shes VW Golf 5 1. Shes opel corsa 1. Opel corsa C 1. Shes BMW urgjent ngjendje te rregullt pa aste nje defekt 2.

Gollf gti 1. AUDI A4 2. Vetura osht ne gjendje shum te mir dhe e rrujtme me te gjitha serviset posedon motorrin me zingjir 2. Automjete Vetura. Nga Deri Nga 95 90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 5 Deri 99 94 89 84 79 74 69 64 59 54 49 44 39 34 29 24 19 14 9 4 Manual Automatik Tiptronic.

merrjep vetura volkswagen

Kosovare Shqiptare Te huaja. Me Marrveshje. Vetura Shitet ose ndrrohet vetura Opel Astra 1. Vetura renault trafik. Vetura Passat B7 2. Vetura Golf 4 1. Vetura Iveco daily 2. Vetura peugeot viti Shitet peugeot Shitet Ford fiesta 1.

merrjep vetura volkswagen

Shitet biciklets vlen te ceket diska me ule te gjitha pjest ika shimani per marakli kush eka kysmet. Shes Golf 5 1. Shes golf 6 2. Japim vetura me qira me lloje te ndryshme dhe qmime te ndryshme Te gjith veturat tona mund ti gjeni.

AUDI A2 1. Shes veturen fiat 1.

Convert 3d coordinates to 2d python

Per interesua. Audi A3 1. Ne gjendje shum te mire i pastert dhe. VW Golf 6 Dizel 2. Opel Astra 1. Shes pasatin 2 karanvan ne gjendje te rregullt I viti benzin 1. Mini ONE Coper 1. Nissan Qashqai 2. Shitet vetura 1. Citroen C5 2. Golf 4 1. Shitet Renault Scenic 1.

Shes golf 4 karavan 1. Shitet golf 4 1. Shitet Seat Altea 2. Shitet Tauran 1. Shitet golf 5 2.

Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Shitet bmw motori 2. Automjete Vetura. Nga Deri Nga 95 90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 5 Shitet mercedes B Viti i prodhimit - Shitet Vetura Mazda 6 Viti i prodhimit - Motorri - 2. Shitet Polo 1. Fiat punto 1. Shitet Peugeot Automatik Facelift 1. Shes Opel Corsa 1. Shitet vetura Golf 6 Viti i prodhimit - Shef golf 4 1. Bmw x3 Automatik Km me Liber i Regjistruar deri muajin e AUDI A3 1.

Vetura në shitje në Pejë

Shitet Opel Corsa 1. Shitet venta 1. Audi A4 2. Shesh pojaqall dividi,cd,radio,suboferi me 5 zvoshnik e srdhur nga jasht me digitron me te gjitha ko.

Jbl l26 tweeter

AUDI A3- 2. Shes Audi A4. Shes VW Caddy 1. Audi S8 5. Automjete Vetura. Nga Deri Nga 95 90 85 80 75 70 65 60 55 50 45 40 35 30 25 20 15 10 5 Kupite ili prodajte svoj polovan automobil ili drugo vozilo brzo i efikasno na Mojauto. Benz Merrjep kosova. Golf 2 ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje euro ne fier makina te perdorura ne shitje ne gjermani makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder merrjep makina ne gjermani fjale te urta per golf - vi 2.

E doganuar. Golf 6 4x4. Kupite ili prodajte auto putem besplatnih oglasa. Polovni automobili. Launched in Octoberit was the best selling car in Europe in though it slipped to second place, behind the Peugeotin VW Golf 2.

Tek AlbaniaGate. Sajt polovni-autodelovi. Volimo da se mazimo i igramo. Pasat 2. Sot Latest indian sex mms. Classified ads in Skenderaj. Looking for more second hand cars? Explore Volkswagen Golf for sale as well! The Volkswagen Golf Mk1 is the first generation of a small family car manufactured and marketed by Volkswagen. By navigating the site you agree to allow the usage of cookies.

After the youth group leaders and the detectives shared a hearty laugh while presumably slowly backing away from each other hoping no one would get arrested or murdered, it was back to normal police work.Acura Aixam Alfa Romeo Alpina8. Artega4. Asia Motors4. Aston Martin2.

merrjep vetura volkswagen

Audi Bentley5. BMW Bugatti2. Buick3. Cadillac7. Chevrolet Chrysler Corvette2.

Makina të Përdorura dhe të Reja në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Dacia8. Daewoo Daihatsu Dodge Ferrari5. Fiat Ford Great Wall3. GMC5. Grecav3. Honda Hummer2. Hyundai Infiniti2. Isuzu Jaguar Jeep Kia


Posted in Merrjep vetura volkswagen.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *